Program Aptek dbam o zdrowie


AKCJA EDUKACYJNO-ZDROWOTNA  

 

Zapraszamy do Aptek na Bezpłatne Badania gęstości kości. Wszelkie informację odnośnie badań uzyskają Państwo w Aptekach dbam o zdrowie.

 

Apteki Dbam o Zdrowie to przyjazne pacjentom, rodzinne placówki ochrony zdrowia, które łącząc się pod jedną marką mogą zapewnić standard opieki farmaceutycznej na najwyższym europejskim poziomie.

W całym kraju grono   Aptek Dbam o Zdrowie   liczy ponad 2000 placówek realizujących program o tej samej nazwie.

 

Program Apteki Dbam o Zdrowie to głównie oferta pełnego asortymentu leków i profesjonalna porada farmaceutyczna, a przy tym edukacja medyczna i promocja zdrowego stylu życia wśród pacjentów. Jest on realizowany od 2001 roku i zdobył sobie w tym czasie bardzo wielu sympatyków - zarejestrowało się w nim ponad 3 miliony pacjentów, co wraz z ich rodzinami, stanowi potężną grupę ludzi, korzystających z usług Aptek Dbam o Zdrowie.

Program Dbam o Zdrowie to również edukacja i popularyzacja wiedzy o zdrowiu i zdrowym trybie życia, gdzie dużo czasu poświęcamy współczesnej farmakoterapii. Wiedza ta przekazywana jest za pośrednictwem bezpłatnego dwumiesięcznika Dbam o Zdrowie dostępnego w naszych aptekach oraz wysyłanego pocztą do naszych pacjentów w całym kraju.

Apteki Dbam o Zdrowie, to również farmaceuci, którzy na bieżąco poszerzają swoją wiedzę farmakologiczną służąc swoim pacjentom najlepszą poradą. Dzięki temu pacjenci Aptek mogą być pewni, że znajdą tu wszystkie potrzebne leki i najbardziej rzetelną poradę w zakresie opieki farmaceutycznej.

 

 

 

   

 


 

Czynniki ryzyka:

obciążenia dziedziczne szczupła budowa ciała okres menopauzy wiek powyżej 55 lat niedobór wapnia w diecie palenie papierosów zły ogólny stan zdrowia mała ekspozycja skóry na światło słoneczne

Tworzenie stron - Fabryka Stron Internetowych Sp. z.o.o.     CMS - FSite